Wspieraj inaczej

Wolontariart

Codziennie poszukujemy ludzi dobrej woli – chętnych do współpracy zaangażujemy do działań społecznych na rzecz fundacji. Potrafisz szyć? Ustalimy współpracę w tym zakresie. Znasz się na marketingu? Proszę pomóż nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Szanownych budowlańców, hyndraulików i elektryków (oraz inne "złote rączki") gdy nadejdzie pora poprosimy o spełnienie dobrego uczynku na rzecz naszych odbiorców, podopiecznych.

Jeśli jesteś gotów na drobny wolontariat od czasu do czasu proszę zgłoś swój udział: [email protected]

Darowizny

Przekaż darowiznę rzeczową do naszego sklepu. Więcj na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Aktualnie nie posiadasz nic czemu można nadać drugie życie i wesprzeć naszą działalność? Nie masz czasu na wolontariat, a podoba Ci się nasza misja?

Możesz przekazać darowiznę w formie przelewu:

nr rachunku bankowego:

20 1600 1462 1744 1990 6000 0001

tytułem:

darowizna na cele statutowe

Zbiórki publiczne i crowdfunding

Zbiórki finansowe, na potrzeby osób, z którymi aktualnie współpracujemy. Jeśli nie możesz pomóc w inny sposób – przekaż dowolną kwotę darowizny, a my w 100% wykorzystamy ją na przedstawiony cel.
Wskazujemy Wam również propozycję konkretnego zamierzenia, działania i jeśli przypadnie Wam do gustu prosimy przekaż dowolną kwotę darowizny. Jeśli cel finansowy zostanie uzyskany zrealizujemy wydarzenie/inwestycję, a ty zostaniesz zaproszony na otwarcie.

FaniMani.pl

Dokonujesz zakupów w internecie? Możesz je realizować w dokładnie ten sam sposób jak dotychczas, każdorazowo wspierając Sklep Charytatywny. Sprzedawca twojego sklepu internetowego za każdy twój zakup przekaże 1 gr lub kilka złotych na rzecz fundacji. Każda kwota się liczy. Wyobraź sobie, że już 500 osób może wygenerować średnio 200 zł wsparcia. Zobacz jakie to proste

Newsletter

Nawet jeśli dotychczas nasza fundacja nie mogła Ci nic zaoferować pozostaw swój adres e-mail. Po uzyskaniu 500 wpisów planujemy uruchomić regularną korespondencję. Średnio 1 raz na miesiąc otrzymasz informację o ofercie, aukcjach ciekawych przedmiotów lub wydarzeniach związanych z fundacją. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować.

Unikalne oferty i informacje

Tak się składa, że nasi przyjaciele w ramach wsparcia fundacji również oferują nam różne możliwości. Sami staramy się o pozyskanie projektów na rzecz najbliższej społeczności. Polub nas na Facebooku lub Instagramie. Dzięki temu będziesz na bieżąco.

KONTAKT

SKLEPY

ul. Ofiar Terroru 76
44-280 Rydułtowy

ul. Korfantego 11 (wejście od ul. Zamkowej)
44-200 Rybnik

E-MAIL
TELEFON

724-384-626

Fundacja "Dobry start"

ADRES

ul.T. Kościuszki 45A
44-200 Rybnik

KRS
NIP

6423195209

Dane do przelewów

BNP PARIBAS

20 1600 1462 1744 1990 6000 0001

Fundacja uzyskała wsparcie z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

1
baner
Facebook
Instagram
LinkedIn
Skip to content